Poniżej na tej stronie znajduje się dość szerokie archiwum nagrań wykonanych na przestrzeni lat w bardzo różnych technikach, z czego w technice 'współczesnej' tzn za pomocą jakiegoś Abletona czy innego współczesnego DAW, nie ma tu nic, lub prawie nic.
Ponizej będzie też sporo dość surowych nagrań wykonanych na setupie do liveactu w trbie DAW-Less czyli bez komputera. Dawno porzuciłem myśli o jakiejkolwiek 'karierze' muzycznej więc mogę się wreszcie nieco bardziej 'otwarcie' podzielić przekrojem wytworów z różnych lat.
Zaczynając z oldskulowej grubej rury - pliki MP3 (1997-2005) które kiedykolwiek wgrałem kiedyś na serwer. Przynajmniej 3 z tych utwórów były komponowane jeszcze na Atari ST w Cubase - za pomocą MIDI, które sterowało Rolandem D-110, nagrywane na taśmę magnetofonową. Większość produkcji to FastTracker ][, pojedyncze są już robione. Cubase/Nuendo na PC.
No mp3 files found. |